Нова грешна стъпка отдалечи ПСЖ от титлата

Нова грешна стъпка отдалечи ПСЖ от титлата Снимка: Getty Images

ПСЖ не успя да победи при гостуването си на Рен от 36-ия кръг на Лига 1 и след 1:1 на "Роажон Парк" вече изостава на три точки от лидера Лил. До края на първенството остават само два кръга.

Головете бяха дело на Неймар в последната минута на първата част от дузпа и Сехру Гираси за домакините 20-ина минути преди края. Парижани завършиха двубоя с човек по-малко заради късен червен картон на Преснен Кимпембе.

Лил приключва кампанията с домакинство на Сент Етиен в предпоследния кръг и визита на Анже в последния. ПСЖ пък приема Реймс и гостува на Брест.