Ново велико постижение на Кристиано с хеттрик №60

Ново велико постижение на Кристиано с хеттрик №60 Снимка: Getty Images

Кристиано Роналдо записа поредни удивителни постижения в кариерата си след хеттрика във вратата на Норич днес.

Манчестър Юнайтед победи трудно с 3:2 на "Олд Трафорд" последния в класирането именно благодарение на попаденията на португалската суперзвезда.

CR7 се разписа на два пъти от игра през първата част, а след почивката вкара от пряк свободен удар, за да донесе трите точки.

Той вече има 21 гола през сезона във всички турнири и така в 16 поредни кампании е отбелязал 20 или повече попадения - поредно доказателство за уникалното му дълголетие.

Хеттрикът му пък е под №60 в неговата професионална кариера.

За пети път този сезон Роналдо се разписва поне два пъти в двубой на Юнайтед.

Португалецът наниза хеттрик и при 3:2 срещу Тотнъм, а по два пъти вкара на Арсенал (3:2), Аталанта (2:2) и в повторния си дебют срещу Нюкасъл (4:1).