Отговорът на Брайтън: Тоти обича пица с ананас!

Рома продължи към четвъртфиналите в турнира Лига Европа, въпреки че отстъпи с 0:1 в реванша от осминафиналите срещу Брайтън.

След категоричната победа с 4:0 в първата среща на "Олимпико", "вълците" си осигуриха преминаването към следващата фаза.

Единственото попадение във втория двубой бе дело на Дани Уелбек в 37-ата минута.

В първия мач във Вечния град тифозите на Рома опънаха транспарант, на който пишеше: "Кралицата прави с***ки".

На южния английска бряг почитателите на Брайтън намериха начин да отговорят остроумно на италианците: "Тоти обича пица с ананас".