Прогресът на Милан продължи и срещу Лече

Милан удължи своя победен ход в Серия "А" на три поредни двубоя, след като тимът на Пауло Фонсека записа класика 3:0 над Лече в мач от 6-ия кръг.

В главни действащи лица за "росонерите" бяха Алваро Мората, Тео Ернандес и Кристиан Пулишич, които се разписаха в рамките на няколко минути в края на първото полувреме.

В края Давиде Бартесаги получи директен червен картон и остави домакините с човек по-малко, но това бе чак в 80-ата минута.

"Росонерите" се изравниха на върха във временното класиране с Торино, като и двата отбора могат да се похвалят с по 11 точки. В следващия кръг Милан ще има гостуване на Фиорентина на 6 октомври.