Оксфорд Юнайтед обяви назначението на бившия халф на Арсенал Аарън Рамзи за треньор на отбора. "Биковете" отпаднаха от Чемпиъншип и през следващия сезон ще се състезават в Лига 1.
Рамзи беше в треньорския щаб на Уелс, а също така беше временно начело на родния си клуб Кардиф.
"За мен е чест и привилегия да ръководя Оксфорд Юнайтед. От нашите разговори усетих амбиция и желание за успех, което ме кара да се вълнувам за тази възможност.
Това е момент, за който се подготвям от много години. Играл съм под ръководството на някои от най-добрите мениджъри и съм бил под високо напрежение през цялата си кариера.
Искам да използвам това, което съм научил. Да пренеса високите стандарти, професионализма и работната етика в тази талантлива група от футболисти", заяви Рамзи пред клубните канали.

