Трагичен Юнайтед пак не вкара и продължава да затъва

Трагичен Юнайтед пак не вкара и продължава да затъва Снимка: Getty Images

Манчестър Юнайтед не успя да се разпише в четвърти пореден мач във всички състезания, записвайки трета загуба в този период.

"Червените дяволи" загубиха визитата си на Уест Хем с 0:2. С победата "чуковете" изпревариха Юнайтед и се изкачиха временно на шестата позиция, докато тимът на Ерик тен Хаг вече е осми.

Уест Хем вкара двата си гола в рамките на само шест минути.

В 72-рата минута Джаред Боуен избяга на отбраната на Юнайтед след прекрасен прехвърлящ пас на Лукас Пакета. Първият му удар бе спасен с крак от Онана, но при добавката англичанинът не сбърка.

Шест по-късно грешка при изнасянето на топката на Коби Мейну подари владението на домакините. Пакета разигра с Кудус, който прати кълбото по диагонала между краката на Джони Еванс и в долния ъгъл на Онана.

Нито с Расмус Хойлунд като титуляр, нито след това с Маркъс Рашфорд, който го замени, Юнайтед не успя да измисли и организира нищо интересно пред вратата на "чуковете".

Загубата означава, че кризата в Юнайтед се задълбочава. "Червените дяволи" имат само един успех в последните си седем мача, а последната загуба ще разклати допълнително стола на Тен Хаг.