Левски си отдъхна и завърши годината с победа

Левски си отдъхна и завърши годината с победа Снимка: Startphoto.bg

Левски си отдъхна с минимална победа с 1:0 над Ботев Враца в последния си мач за календарната 2023 г.

Играчите на Николай Костов отново не впечатлиха с играта си и отправиха само два удара в очертанията за целия мач, но победиха с гол на Дарлан в 31-вата минута.

Бразилецът се възползва от грешка на Мартин Христов пред наказателното поле на Ботев, открадна топката и от втория опит се разписа.

Домакините можеха да вземат нещо от двубоя, но пропуснаха няколко положения.

Левскарите пък поне малко свалиха напрежението след срамното отпадане от Хебър за Купата на България.

Левски събра 35 точки в efbet Лига и в момента се намира на четвъртата позиция, но е с повече изиграни мачове от отборите около себе си в таблицата.