Бразилия с първа загуба от Мондиал 2018 насам (ВИДЕО)

И двата тима имаха добри шансове за отбелязването на гол, но развръзката настъпи в последните минути, когато Перу нанесе своя удар.

Националният отбор на Бразилия допусна първата си загуба след Световното първенство в Русия миналата година. "Селесао" отстъпи с 0:1 на Перу в контролна среща, играна в Лос Анджелис, САЩ.

Бразилците излязоха в този мач с почти всичките си звезди, но не успяха да се справят със съперника. Възпитаниците на Тите имаха 14 победи и 3 равенства след Мондиал 2018 до срещата с Перу.

И двата тима имаха добри шансове за отбелязването на гол, но развръзката настъпи в последните минути.

Перу издебна своя шанс и в 84-тата Луис Абрам порази вратата на съперника отблизо и донесе успеха на своя тим.

Така Бразилия записа втори разочароващ резултат в контролите си в САЩ, след като преди няколко дни направи равенство 2:2 с Колумбия.