Ал-Насър бие в Шампионската лига с голове на Роналдо и Мане

Ал-Насър бие в Шампионската лига с голове на Роналдо и Мане Снимка: Getty Images

Ал-Насър записа първа победа в тазгодишното издание на Азиатската Шампионска лига. Арабите победиха Ал-Раян от Катар с 2:1 в мач от втория кръг на груповата фаза.

Головете за тима от Саудитска Арабия отбелязаха Садио Мане в добавеното време на първата част и Кристиано Роналдо в средата на втората.

39-годишният португалец се разписа в 76-ата минута на мача и посвети попадението на баща си. Голът бе под №71 в 76 мача за Ал-Насър за него.

"Днешният гол има особен привкус. Бих искал баща ми да е жив, защото днес е неговият рожден ден", каза Роналдо след мача.

Почетното попадение за съперника вкара Рожер Гедеш три минути преди края на редовното време.

Успехът изкачи саудитите на третото място в Западната група с актив от четири точки, докато катарците са 11-и от 12 отбора с две загуби от два мача.