Хеттрик на Рууни донесе обрат срещу Уест Хем

"Звярът" Рууни се събуди, както предвидихме по-рано тази седмица Снимка: Getty Images
"Звярът" Рууни се събуди, както предвидихме по-рано тази седмица

Манчестър Юнайтед разби като гост отбора на Уест Хем с 4:2 в първия мач от кръга във Висшата лига на Англия този уикенд.

Срещата бе истински спектакъл за зрителите, като на почивката домакините водеха с 2:0 след две дузпи, изпълнени от халфа Марк Ноубъл.

Сър Алекс Фъргюсън започна мача с един централен нападател в лицето на Уейн Рууни.

Обратът, който настъпи през второто полувреме обаче дойде след влизането на Хавиер Ернандес и Димитър Бербатов.

Първо в 65-ата мин. Рууни върна един гол с перфектен пряк свободен удар, а в рамките на 14 минути оформи своя английският национал оформи своя хеттрик.

Четвъртия гол реализира мексиканецът Ернандес, а Бербатов не успя да се разпише, но буквално развинти с финтовете си отбраната на "чуковете".

СЪСТАВИТЕ НА ДВАТА ОТБОРА

Уест Хем: Грийн, Да Коща, Ъпсън, Бридж, Якобсен, О'Нийл (83-Обина), Ноубъл (83-Кийн), Паркър, Коул (68-Пикион), Ба, Хитцълшпергер

Манчестър Юнайтед: Кушчак, Фабио, Евра (46-Ернандес), Видич, Смолинг, Карик, Валенсия, Парк (64-Бербатов), Гибсън, Рууни (88-Нани), Гигс