Невероятно, но Локо Пд изпусна Лудогорец

Локомотив Пд сътвори подвиг в мирно време. Независимо от големите проблеми около клуба, "черно-белите" направиха равенство 1:1 с шампиона Лудогорец на "Лаута".

Локо дори беше по-добрият отбор след почивката и заслужаваше да спечели, но сърцатата игра на домакините не бе възнаградена с победно попадение. Чудесен удар на Мартин Камбуров срещна гредата в последните минути.

Снажният нападател изигра поредния си силен мач и бе с принос за гола на пловдивчани.

Камбуров изпълни прецизно пряк свободен удар в 60-та минута, а националният вратар Владислав Стоянов боксира топката, която рикошира в Йордан Минев и влетя в мрежата.

В 34-та минута Лудогорец бе повел след добро изпълнение на Мисиджан от фаул.

Лудогорец събра 66 точки след този "хикс" и води с 8 пункта на ЦСКА, който в този кръг почива.