Валери Домовчийски с нов гол за Херта

Валери Домовчийски отбеляза нов гол за своя Херта Снимка: gong.bg
Валери Домовчийски отбеляза нов гол за своя Херта

Българският национал Валери Домовчийски отбеляза нов гол за клубния си отбор Херта (Берлин) във Втора Бундеслига. Късно снощи юношата на Левски се разписа при успеха с 2:0 над Гройтер (Фюрт). Участие в срещата не взе Асен Караславов, който носи екипа на Гройтер (Фюрт). С успеха Херта остана на първо място в класирането.

Домовчийски отбеляза първия гол за Херта в 71-та минута. Попадението бе четвърто за сезона за българския национал. След него се разписа и Рафаел в 89-та минута.

"Дано чувам феновете по-често да пеят за мен", заяви с усмивка Домовчийски след мача. - Получи се оспорван двубой и сме много щастливи, че спечелихме трите точки. Нашите привърженици създадоха невероятна атмосфера. Трябва да продължим в същия дух и да не се отпускаме", добави българският национал.

"Играем добре. Бяхме търпеливи и чакахме своя шанс. През второто полувреме усилията ни се увенчаха с успех и заслужено победихме", сподели старши треньорът на Херта Маркус Бабел.