Таблото на "Анфийлд" знаеше! На него бе изписано 3:3 още след първия гол на австрийците

Ето какво показваше таблото в 20:40 ч., когато резултатът все още бе 3:1 за Ливърпул.

Таблото на "Анфийлд" сякаш знаеше какво ще се случи. До 20:39 ч. местно време в сряда вечерта стадионът на Ливърпул бе изпълнен с щастливи фенове. Европейският шампион като на шега бе вкарал три гола във вратата на австрийския РБ Залцбург и забавляваше запалянковците си.

Няколко минути преди края на полувремето обаче Хий-Чан Хванг направи за смях най-добрия защитник в света Върджил ван Дайк и смълча трибуните.

Голът бе първи за гостите, но на таблото пишеше 3:3.

Грешката бе поправена бързо, но сякаш дръпна дявола за опашката, както обичаме да казваме тук.

Четвърт час след началото на второто полувреме грешка вече нямаше - равенство 3:3.

Отборът на Клоп обаче показа характер и измъкна така важната победа срещу симпатичния австрийски шампион.