Бербатов бе сред специалните гости на "Олд Трафорд" при победата над Барселона

Димитър Бербатов бе сред специалните гости, които гледаха на живо победата на Манчестър Юнайтед над Барселона на "Олд Трафорд" в четвъртък вечер.

"Червените дяволи" продължиха към осминафиналите на Лига Европа след равенство 2:2 на "Камп Ноу" и победа с 2:1 в реванша, след като трябваше да обръщат резултата.

Бербатов, заедно с още петима бивши играчи на Юнайтед: Патрис Евра, Нани, Яп Стам и Джон О'Шей, бяха в компанията на сър Алекс Фъргюсън на "Олд Трафорд" за успеха над Барселона.

Бившият нападател на Юнайтед - Дион Дъблин изпълняваше задълженията си като част от официалната телевизия на "червените дяволи", докато Оуен Харгрийвс, Пол Скоулс и Робин ван Перси същи бяха на "Олд Трафорд" в ролята си на анализатори за BT Sport.

Петер Шмайхел и Рио Фърдинанд също изгледаха мача на живо, но просто като фенове.