Страхотно начало за Лудогорец в групата след вихрено второ полувреме

Страхотно начало за Лудогорец в групата след вихрено второ полувреме Снимка: Startphoto.bg

Лудогорец стартира по перфектен начин груповата фаза на Лигата на конференциите и разби Спартак Търнава с 4:0 у дома.

Вихрено второ полувреме на българския шампион донесе всички голове във вратата на словаците, които можеха да отнесат и още по-тежък разгром.

През първата част Лудогорец не успя да оползотвори превъзходството си, макар че създаде няколко положения.

Секунди след подновяването на играта Иван Йорданов откри резултата с чудесен удар отдалеч.

Пет минути по-късно Якуб Пьотровски направи 2:0, след като засече нещо между удар и центриране на Тисера.

После Пьотровски отбеляза втори гол с изстрел от дистанция и направи успеха още по-изразителен.

В края отново Якуб Пьотровски отправи далечен снаряд, вратарят спаси, но Руан Секо копна топката при добавката за крайното 4:0.

Така Лудогорец оглави класирането в група "H" заедно с тима на Фенербахче.

Турците се наложиха над Нордселанд с 3:1.