Тотнъм поигра, Лудогорец погледа

Тотнъм поигра, Лудогорец погледа Снимка: Getty Images

Лудогорец изобщо не успя да се противопостави на Тотнъм и загуби с 0:4 гостуването си на "Тотнъм Хотспър Стейдиъм" в Лига Европа.

Жозе Моуриньо беше заложил на резерви тази вечер, но те не срещнаха проблеми с българския шампион и не оставиха съмнения в несравнимо по-високата си класа.

Карлос Винисиус се разписа на два пъти в 16-ата и 34-ата минута, с което всякаква интрига в двубоя приключи.

През втората част Хари Уинкс отбеляза невероятен гол на Пламен Илиев с прехвърлящ удар от над 40 метра в близост до тъчлинията.

После активната преса на Тотнъм даде резултат, Доминик Янков загуби в своята половина и Лукас Моура също попадна сред голмайсторите.

За Лудогорец това е четвърта поредна загуба в група J и тимът е на дъното в класирането, без точков актив и без шансове да продължи напред.

Тотнъм и Антверп остават начело с по 9 т., а зад тях е ЛАСК Линц с 6.