ЦСКА 1948 водеше 10 минути преди края, но записа втора загуба от ФКСБ

ЦСКА 1948 водеше 10 минути преди края, но записа втора загуба от ФКСБ Снимка: Startphoto.bg

ЦСКА 1948 отпадна от Лигата на конференциите след загуба с 2:3 в реванша срещу ФКСБ.

След като загубиха с 0:1 у дома първия мач, "армейците" се бориха много в реванша и даже водеха с 2:1 до 82-рата минута - резултат, който щеше да прати сблъсъка в продължения.

В крайна сметка обаче, българският тим приключи участието си в евротурнирите във втория квалификационен кръг на Лигата на конференциите.

ФКСБ откри в 27-ата минута с гол на Дамян Джокович.

Домакините заслужаваха да водят на полувремето, но 4 минути след почивката Педриньо изравни с глава.

В 69-ата минута Реян Даскалов направи 2:1 за ЦСКА 1948, отново с глава след центриране на Антонио Вутов.

Десетина минути преди края обаче грешка в отбраната позволи на Джокович да отбележи втория си гол в мача за 2:2.

Последва пропуск на Карагарен, който можеше много бързо да възстанови преднината на българите.

Минута преди края Октавиан Попеску донесе победата на румънците.

По-рано днес от Лигата на конференциите отпадна и ЦСКА-София, така че Левски остана единственият български представител в турнира.

Лудогорец пък продължава участието си в евротурнирите в Лига Европа.