Плачевен ЦСКА приключи с евротурнирите с общ резултат 0:6

Плачевен ЦСКА приключи с евротурнирите с общ резултат 0:6 Снимка: Startphoto.bg

ЦСКА отпадна безславно от Лигата на конференциите и приключи с евротурнирите за този сезон след разгромна загуба с 0:4 от румънския Сепси.

На румънска земя българският тим не показа никакви футболни достойнства и остана безкрайно далеч от обрат в общия резултат.

Мачът беше повторен дебют за новия треньор Нестор Ел Маестро начело на ЦСКА.

Сърбинът с британски паспорт заложи на променена схема с трима в защита, но тя направи тима твърде уязвим по фланговете.

В 17-ата минута "армейците" се оголиха отляво и позволиха Щепанеску да получи зад защитата.

Той финтира Густаво Бусато и се строполи на тревата, с което успя да си изпроси дузпа, макар че не изглеждаше вратарят да го е докоснал.

Козмин Матей се зае с изпълнението и макар че Густаво за малко да отрази удара, Сепси поведе с 1:0.

Играчите на ЦСКА показваха признаци на голяма изнервеност и не успяваха да застрашат по никакъв начин вратата на домакините.

В 69-ата минута се стигна до нова голяма грешка в отбраната на българския тим и Сепси поведе с 2:0.

Аганович беше оставен непокрит точно пред вратата и засече отблизо една прострелна топка. Така всякакви надежди на гостите за обрат се изпариха.

В края домакините достигнаха и до трети гол чрез Роланд Варга.

В продължението пък се стигна до втора дузпа за Сепси и Алими реализира за 4:0.

Така ЦСКА отпадна с унизителния общ резултат 0:6, а завърши реванша и без нито един точен удар във вратата на съперника.