Защо Пеп се разкрещя така гневно на Грийлиш и Марез?

Мениджърът на Манчестър Сити Пеп Гуардиола обясни гневния си изблик срещу Джак Грийлиш и Рияд Марез по време на мача от Шампионската лига срещу РБ Лайпциг на "Етихад", спечелен от "гражданите" с 6:3.

И двамата успяха да запишат имената си сред голмайсторите, но това не ги спаси от гнева на треньор им, който попадна в кадър как крещи в лицата им след края на първото полувреме.

Треньорът заяви, че не е бил никак доволен от представянето им в дефанзивен план.

"Говорихме си на почивката какво трябва да правим, а те не го направиха. Противоречията се случват понякога. Те са толкова добри (РБ Лайпциг - б.пр.), започват атаките си с четирима души, като по този начин привличат дори опорните халфове в зони, които не са наситени и в които топката не попада често, след което нападат мълниеносно от задни позиции.

Германците са млад отбор, много качествен и агресивен. Наистина фантастичен тим. Това, което правят, е позитивен знак за футбола. Ние победихме, защото имаме по-качествените играчи. В последните ни три мача вкарахме 16 гола. Иска ми се да видя повече фенове срещу Саутхемптън в събота. Излизаме срещу опасен съперник и каня привържениците да дойдат да ни гледат", призова Пеп.