Този сайт използва „бисквитки“ (cookies). Разглеждайки съдържанието на сайта, Вие се съгласявате с използването на „бисквитки“. Повече информация тук.

Разбрах

Местни избори 2019: Кои са всички кандидати за кметове в областните градове

Местни избори 2019: Кои са всички кандидати за кметове в областните градове

Всички кандидати за кметове в областните градове на България

БЛАГОЕВГРАД

Атанас Камбитов - настоящ кмет (ГЕРБ)

Румен Томов - (независим, с подкрепата на БСП)

Иван Ризов (ВМРО)

Калоян Ханджийски (Демократична България)

Албина Анева (Партия МИР)

Андон Тодоров (Партия на зелените)

Валери Смоленов (Нова Алтернатива)

Александър Стамболийски (независим)

Илия Илиев (партия "Свобода")

Атанас Киряков (Движение "Заедно за промяна")

Росен Георгиев (НФСБ)

Людмила Костадинова (РЗС)

Росен Христов (НДСВ)

 

БУРГАС

Димитър Николов - настоящ кмет (ГЕРБ, с подкрепата на ВМРО)

Николай Тишев (БСП)

Георги Сталев Георгиев (АБВ)

Константин Бачийски (Средна европейска класа)

Д-р Бойко Миразчийски (НФСБ)

Иво Баев ("Демократична България")

Владимир Павлов (Възраждане)

Живко Табаков (ДБГ)

Тодор Шейков ("Ние, Гражданите")

Георги Дражев Атанасов (Български социалдемократи)

Ивайло Дражев Атанасов (Свобода)

 

ВАРНА

Иван Портних - настоящ кмет (ГЕРБ)

Проф. Анелия Клисарова (БСП)

Димитър Карбов (НФСБ)

Светлозар Николов ("Ние, гражданите")

Доц. Николай Евтимов (ВМРО)

Костадин Костадинов ("Възраждане")

Костадин Георгиев (Християндемократическа партия на България)

Добрин Стефанов (Движение "Заедно за промяна")

Цветан Атанасов (Български социалдемократи)

Милена Димитрова (Радикалдемократическа партия в България)

Стела Николова (Демократична България)

 

ВЕЛИКО ТЪРНОВО

Даниел Панов - настоящ кмет (ГЕРБ)

Весела Лечева (БСП)

Милен Михов (ВМРО)

Калоян Янков (Демократична България)

Галя Паунова ("Българска социалдемократическа партия")

Димитър Маринов ("Българско национално обединение")

 

ВИДИН

Огнян Ценков - настоящ кмет (ГЕРБ)

Любомир Георгиев (БСП)

Д-р Цветан Ценков (местна коалиция СДС, БЗНС, БДСР, НДСВ, Нова алтернатива и ЗНС)

Ненчо Нешев ("Възраждане")

Венцислав Димитров (Партия на Зелените)

Иван Перчински ("Демократична България")

Герго Гергов ("Атака", Земеделски съюз "Ал.Стамболийски")

Иван Иванов (местна коалиция ВМРО, АБВ и НФСБ)

Богдан Гешев ("Обединена социалдемокрация")

Красимир Иванов (ДПС)

 

ВРАЦА

Калин Каменов - настоящ кмет (ГЕРБ)

Момчил Младенов (БСП)

Красимир Богданов (ВМРО)

Петя Диковска (ВОЛЯ)

Искрен Дилов ("Ние, гражданите")

 

ГАБРОВО

Таня Христов - настоящ кмет (ГЕРБ)

Ивелин Николов (БСП, АБВ)

Пепа Сомлева ("Ние, гражданите")

Григор Григоров ("Демократична България")

Мария Митева (ВОЛЯ)

Недялко Стоев (СДС)

 

ДОБРИЧ

Йордан Йорданов - настоящ кмет (местна коалиция ДБГ - ДБГ, НДСВ, ССД, Глас народен)

Надежда Петкова (ГЕРБ)

Георги Петков (БСП)

Нежля Амди-Ганева (ДПС)

Йордан Апостолов (Местната коалиция НФСБ, АБВ, ЗНС, ЗС)

Ивелин Стоянов Иванов (ВОЛЯ)

Детелина Симеонова (ВМРО)

Вяра Николова-Момчева (Ние, гражданите)

Д-р Николай Бекяров ("Възраждане)

 

КЪРДЖАЛИ

Инж. Хасан Азис - настоящ кмет (ДПС)

Никола Чанев (ГЕРБ)

Милко Багдасаров (БСП)

Мехмед Ходжа (ДОСТ)

Иван Коларов (СДС)

Иван Кадънков (ВОЛЯ)

Радослав Милев ("Демократична България)

Стоян Георгиев (ДБГ)

 

КЮСТЕНДИЛ

Петър Паунов - настоящ кмет (Местна коалиция ГЕРБ - ГЕРБ, СДС, ВМРО, ДБГ, ЗНС, Обединени земеделци)

Здравко Милев (независим, с подкрепата на БСП)

Младен Ризов (Движение "Заедно за промяна")

Ива Накова ("Възраждане")

 

ЛОВЕЧ

Корнелия Маринова - настоящ кмет (ГЕРБ)

Радина Банкова (БСП)

Кирил Гумнеров (Български социалдемократи)

Петър Магеранов ("Възраждане")

Георги Митев (СДС)

Иван Първанов (НДСВ)

Виктор Стойчев (ВМРО)

Росен Костов (Глас народен)

Сурай Велиева (ДПС)

 

МОНТАНА

Златко Живков - настоящ кмет (Местна коалиция СДС - СДС, ГЕРБ, ВМРО, ЗНС)

Илия Илиев (БСП)

Любомир Иванов (ВОЛЯ, Земеделски съюз "Александър Стамболийски)

Николай Николов (НФСБ)

Найден Найденов ("Възраждане")

Митко Стоянов ("Ние, гражданите")

 

ПАЗАРДЖИК

Тодор Попов - настоящ кмет (Местна коалиция "Новото време" - ВМРО, "Новото време", Обединени земеделци, ССД)

Инж. Иван Панайотов (ГЕРБ)

Благо Солов (независим, с подкрепата на БСП, НФСБ, Партия на зелените, Социалдемократическа партия, Движение за радикална промяна Българската пролет)

Цанко Бангьозов ("Атака")

Арлин Антонов ("Български социалдемократи")

Николай Янев ("Демократична България")

Атанас Шопов (Местна коалиция "Алтернативата на гражданите" - АБВ, "Движение 21" и "Алтернативата на гражданите")

 

ПЕРНИК

Вяра Церовска - настоящ кмет (ГЕРБ)

Станислав Владимиров (БСП)

Васил Павлов (НФСБ)

Д-р Мария Маринова (Местна коалиция ЕНП - ЕНП, партия "Никола Петков", БЗНС и БДФ)

Велизар Варадинов ("Демократична България")

Костадин Костадинов (Движение "Заедно за промяна")

Людмила Велинова (Партия на зелените)

 

ПЛЕВЕН

Георг Спартански - настоящ кмет (Независим)

Мирослав Петров (ГЕРБ)

Илиян Йончев (БСП)

Любомир Маринов ("Ние, гражданите)

Д-р Калин Поповски (ВМРО)

Адриан Асенов ("Атака")

Цветан Антов (АБВ)

Иван Нинов (Социалдемократическата партия)

Пламен Дилов (Земеделския съюз "Александър Стамболийски")

Румен Дечев - ("Възраждане")

 

ПЛОВДИВ

Здравко Димитров (ГЕРБ)

Славчо Атанасов (Местна коалиция НФСБ - ВМРО)

Николай Радев (БСП)

Милен Иванов (ДПС)

Атанас Костов ("Демократична България")

Димитър Спилков (Християнреформирстка партия)

Георги Гюлеметов ("Възраждане")

Любомира Ганчева (АБВ)

Георги Колев (Земеделски съюз "Александър Стамболийски")

Николай Цветков (ВОЛЯ)

Мехмед Дерменджи (Обединена социалдемокрация)

Илия Зюмбилев (БЗНС)

Николай Бухалов (Коалиция "Кауза Пловдив")

Дани Каназирева (Коалиция "Съюз за Пловдив")

 

РАЗГРАД

Д-р Валентин Василев - настоящ кмет (ГЕРБ)

Денчо Бояджиев (БСП)

Д-р Левент Апти (ДПС)

Мирослав Грънчаров (Местна коалиция: "Демократична България" - "Демократична България", СДС, ДБГ)

Калоян Монев (Местна коалиция ВМРО-БНД - АБВ, МИР, ПБС, ВМРО)

Георги Димитров (НФСБ)

 

РУСЕ

Диана Иванова (ГЕРБ)

Пенчо Милков (БСП, АБВ, Движение за радикална промяна "Българската пролет", ПД "Социалдемократи")

Елеонора Николова (Местна коалиция СДС, ССД, ДБГ, БНД, Движение 21,

Стелиян Стефанов (МИР)

Мариян Димитров (Партия "Подем")

Венцислав Ангелов ("Българско национално обединение")

Даян Тачев ("Алтернатива на гражданите")

Деана Тонева ("Демократична България")

Дауд Ибрям (ДПС)

Петър Иванов ("Възраждане")

Галин Григоров (ВМРО, НФСБ)

 

СИЛИСТРА

Д-р Юлиян Найденов - настоящ кмет (ГЕРБ)

Момчил Неков (БСП, НДСВ, Движение за радикална промяна "Българската пролет", Партия МИР)

Златко Куртев ("Демократична България")

Димитър Трендафилов ("Алтернатива на гражданите")

 

СЛИВЕН

Стефан Радев - настоящ кмет (ГЕРБ)

Кольо Милев (БСП)

Йордан Лечков (Нова алтернатива)

Румен Бозуков  ("Заедно за промяна")

Антоний Андонов (БАСТА)

Димитър Сяров ("Демократична България")

Момчил Пантелеев (Християндемократическа партия на България)

Доброслав Иванов (НФСБ)

Николай Кадирев ("Възраждане")

Пламена Петрова (БСДП)

Елена Попова (ЕНП)

Георги Георгиев ("Атака")

 

СМОЛЯН

Николай Мелемов - настоящ кмет (ГЕРБ)

Стефан Сабрутев (БСП)

Румяна Фиданова (ДПС)

Петър Кадиев (АБВ)

Мирослав Фисински (независим)

Кирил Хаджихристев ("Новото време")

Владимир Гърбелов (НФСБ)

 

СОФИЯ

Йорданка Фандъкова (ГЕРБ, СДС)

Мая Манолова (независима, с подкрепата на БСП, ДБГ, ВОЛТ, НДСВ, ЗНС, "Път на младите")

Арх. Борислав Игнатов ("Демократична България")

Борис Бонев (независим, "Спаси София")

Ангел Джамбазки (ВМРО)

Радослав Каратанчев (независим)

Пламен Христов ("Воля")

Волен Сидеров ("Атака")

Стефан Иванов (НФСБ, БДС Радикали)

Мария Колева (независим)

Мадж Алгафари (независим)

Пламен Клисаров ("Пряка демокрация")

Тончо Токмакчиев (Партия на зелените)

Минчо Куминев ("Алтернатива на гражданите")

Валери Григоров ("Ние, гражданите")

Николай Дренчев ("Възраждане")

Младен Младенов ("Национална Републиканска Партия")

Георги Кадиев (Свобода)

Георги Георгиев ("Българско национално обединение")

Тодор Славков (Движение "Напред България")

Диана Димитрова (Български земеделски съюз)

 

СТАРА ЗАГОРА

Живко Тодоров - настоящ кмет (ГЕРБ)

Иван Върляков (БСП)

Гергана Микова (НФСБ)

Антон Андонов (ВМРО)

Искра Михайлова ("Възраждане")

Камелия Стаматова (АБВ)

Елена Нонева (Партия Политическо движение "Социалдемократи")

Янко Янков ("Алтернатива на гражданите")

Магдалена Овчарова ("Демократична България")

 

ТЪРГОВИЩЕ

Дарин Димитров - настоящ кмет (ГЕРБ)

Рая Матева (БСП, АБВ)

Хамди Илиязов (ДПС)

Светлин Бонев ("Ние, гражданите")

 

ХАСКОВО

Добри Беливанов - настоящ кмет (ССД)

Станислав Дечев (ГЕРБ)

Коста Стоев (БСП)

Веселин Белевски (Глас народен)

Ростислава Жекова (ВМРО)

Веселин Илчев (Християндемократическа партия на България)

Румен Райчев (ДОСТ)

Христо Сариев (Движение "Заедно за промяна")

Драгомир Андонов ("Демократична България")

Петър Дялков (независим, ЦИК все още проверява събраните от него подписи и той може и да изпадне от надпреварата)

 

ШУМЕН

Любомир Христов - настоящ кмет (ГЕРБ)

Четин Казак (ДПС)

Венцислав Венков (БСП)

Красимир Костов ("Български социалдемократи")

Добромир Драев (ДБГ)

Артур Алтунян ("Демократична България")

Наталия Стефанова (НФСБ)

Митко Йоцов ("Ние, гражданите")

Николай Колев (ВОЛЯ)

Добрин Чайлев ("Атака")

Валентин Велев (АБВ)

Стефан Минков (ВМРО)

Валентин Маламов (МИР)

 

ЯМБОЛ

Георги Славов - настоящ кмет (независим)

Димитър Иванов (ГЕРБ)

Катя Георгиева (БСП)

Павел Додов (Местна коалиция СДС, ЗНС)

Кръстьо Петров ("Атака")

Иван Кърцъков (НФСБ)

Йордан Милков (АБВ)

Валентин Ревански ("Пряка демокрация")

Драгомир Димов (БЗНС)

Най-четените