Синът на Симеоне е по-емоционален и от баща си, издивя при гола срещу Арсенал (видео)

Симеоне беше като звяр в клетка, след като съдията го изгони на трибуните на "Емирейтс". Реакцията му при гола на Атлетико беше емоционална, но не колкото на неговия син пред телевизора Снимка: Getty Images

Свикнали сме наставникът на Атлетико Мадрид Диего Симеоне да е крайно емоционален на скамейката.

Той изживя бурна вечер в четвъртък, когато неговият тим се пребори за 1:1 срещу Арсенал като гост в първия полуфинал от Лига Европа.

Симеоне беше изгонен на трибуните от рефера още в началото, а "дюшекчиите" играха почти цял мач с 10 души, но десетина минути преди края се добраха до равенството с попадение на Антоан Гризман.

Естествено, треньорът реагира бурно на гола:

Оказва се обаче, че реакцията му бледнее пред тази на неговия син Джанлука Симеоне, изпаднал в неконтролируема еуфория със свой приятел пред телевизора.

В Атлетико се надяват голът на чужд терен да бъде решаващ и на реванша следващата седмица отборът да се прояви като силен домакин, за да отстрани Арсенал.