Лудогорец проспа първото полувреме, след което разгроми Септември

Шампионът Лудогорец записа втора поредна победа след обрат в първенството на Първа футболна лига.

"Орлите" изоставаха с 0:1 след края на първото полувреме срещу Лудогорец на националния стадион "Васил Левски", но след почивката пометоха новака за крайното 4:1 в тяхна полза.

Така разградчани отново са само на точка зад лидера ЦСКА. И след 10-ия кръг Лудогорец остава единственият тим в родния елит, който все още няма загуба след 7 успеха и три равенства.

В 45-та минута домакините изненадващо поведоха в резултата чрез Крис Гади, който размина Абел Анисе и Натанаел и насочи топката в десния ъгъл на Ренан.

След почивката обаче се разрази буря пред вратата на домакините.

В 54-та минута Натанаел опъна мрежата за 1:1 с топовен изстрел с десния крак, а само две по-късно "орлите" стигнаха до пълен обрат. Натанаел изведе Лукоки, който размина вратаря на домакините и отблизо вкара за 1:2.

В 85-та минута Вандерсон вкара трети гол. Най-добрият на терена Лукоки направи поредния си впечатляващ пробив и след като стигна за до аутлинията, предостави кълбото на бразилеца, за когото не бе проблем да отбележи.

Три минути по-късно Лукоки записа за втори път името си сред голмайсторите след техничен прехвърлящ удар.