Левски остава без победа след разочароващо равенство на "Герена"

Левски остава без победа след разочароващо равенство на "Герена" Снимка: Startphoto.bg

Левски остава без победа вече в 4 шампионатни мача, след като стигна само до 1:1 срещу Ботев Пловдив на "Герена".

Мачът започна добре за "сините", които откриха в 18-ата минута с гол с глава на Цунами след ъглов удар.

В 53-тата минута обаче Ботев изравни с гол на Антоан Бароан след подаване на Ивелин Попов.

Първоначално беше отсъдена засада, но проверката показа, че попадението е редовно.

Мачът стана двуостър и доста непредвидим.

10 минути по-късно Никола Попов отсъди дузпа за Ботев, но после промени решението си, след като получи сигнал от ВАР.

На другата врата Роналдо поиска дузпа, но не я получи.

После пък Рикардиньо удари гредата с добре насочен удар по земя.

В крайна сметка победител не беше излъчен и "сините" остават на шестата позиция, на 10 т. зад лидера в класирането ЦСКА.