С човек по-малко ЦСКА 1948 отново победи Левски

С човек по-малко ЦСКА 1948 отново победи Левски Снимка: Startphoto.bg

Левски затвърди слабата си форма с нова загуба в първенството - 0:1 от ЦСКА 1948 в Бистрица.

"Армейците" за втори път победиха тима на Николай Костов в този шампионат, като в случая герой за тях беше Педриньо.

Именно Педриньо отбеляза единствения гол със страхотен удар отдалеч в 60-ата минута.

"Сините" създадоха достатъчно положения, но за пореден път показаха неумението си пред гола, а Марин Петков на два пъти удари гредите при добавки.

Патрик-Габриел Галчев и Роналдо също се провалиха от добри позиции.

Десетина минути преди края Антонио Вутов от домакините беше изгонен с директен червен картон след намеса на ВАР.

И с човек повече обаче Левски не показа, че заслужава дори точка.

Това е трети пореден мач без победа за "синия" тим, който слезе до петото място в класирането и вече изостава на 8 т. зад лидерите ЦСКА и Черно море.

ЦСКА 1948 е шести с точка зад Левски, но и с два мача по-малко.