Какво може да се направи за времето, в което Ибра не е вкарвал

Докато Златан мечтае за първия си гол от 5 часа и 48 минути, вие можете да изгледате 5 пъти филма "Becoming Zlatan".
Времето е достатъчно да избягате 5 класически маратона, ако се придържате към световния рекорд...
Да отбележите 2940 гола като феноменалното попадение на Ибра във вратата на НАК Бреда през 2004 г., което му отне 12 секунди.
Зависи доста от скоростта на баба ви, но с нормално темпо ще оплете поне два големи шала.
Да прелетиш от Манчестър до Ню Йорк. Снимка: В.Е.
Да прелетиш от Манчестър до Ню Йорк.
По стандартите на ФБР времето е достатъчно да произведете точно 1794 изстрела с пистолет (със смяната на пълнителя и т.н.).
196 пъти може да прозвучи химнът "Glory, Glory Man United".
Да завъртите 452 обиколки на "Силвърстоун".
За това време спокойно можете да изкачите най-високия връх на планината Бен Невис в Шотландия.
Да изгледате и изслушате речта на Доналд Тръмп 8 пъти. Снимка: Getty images
Да изгледате и изслушате речта на Доналд Тръмп 8 пъти.

6 мача, 588 минути, 9 часа и 48 минути... Толкова изминаха от последния гол на Златан Ибрахимович във Висшата лига.

За това време Ибра пробва късмета си цели 35 пъти, но ударите му така и не поразяваха целта.

Само при нулевото равенство срещу Бърнли през миналия уикенд имаше 12 изстрела, но головата му сметка не помръдна.

Това е най-лошата серия за Ибрахимович от 2007 г., което е показателно за форматата му. А това, естествено, рефлектира и върху цялостното представяне на "червените дяволи".

За последно шведът записа името си сред голмайсторите на 10 септември в дербито със Сити, загубено с 1:2.

Оттогава обаче изтече доста време. Както вече споменахме в началото - 9 часа и 48 минути.

Вижте в галерията забавен поглед какво може да се направи за това време.