Треньорът на Рома счупи ръка при изравнителния гол на Манолас

Наставникът на Рома Еузебио Ди Франческо със сигурност ще помни дълго двубоя с Аталанта не само заради резултата...

Рома и Аталанта сътвориха истински трилър във втория кръг на Калчото, завършвийки 3:3.

В изпълнения с обрати и напрежение мач "вълците" поведоха с 1:0, но на почивката се оказаха изоставащи с 1:3.

Римляните обаче показаха характер и успяха да се доберат до точката пред своите тифози.

Третият гол във вратата на Аталанта бе отбелязан от Костас Манолас в 82-рата минута, а в изблик на емоция Ди Франческо заби силен юмрук с лявата си ръка в плексигласа на скамейката.

Прегледи са показали, че италианският специалист е с фрактура на пета метатарзална кост на ръката.