Ричарлисон започна да ниже за Бразилия, Неймар и Коутиньо също вкарват при разгром (видео)

"Селесао" се забавлява Снимка: Getty Images
"Селесао" се забавлява

Ричарлисон вкара два гола в пълния си дебют за националния отбор при разгромната победа с 5:0 над Ел Салвадор в приятелска среща, играна в Мериленд.

Новата звезда на Евертън отбеляза в 16-ата и 50-ата, като именно той бе фаулиран още в четвъртата минута, за да може Неймар да открие резултата с точно изпълнение от дузпа.

Филипе Коуриньо в 30-ата и Маркиньос в последната минута оформиха крайния разгром срещу Ел Салвадор, като и за двете попадения асистира Неймар.

Това бе втора поредна победа за Бразилия в контролите след 2:0 над САЩ преди четири дни. За следващата пауза за националните отбори тимът на Тите е планувал проверки със Саудитска Арабия и големия си противник в Южна Америка – Аржентина.