Ливърпул обърна Сити. Юве удари Байерн

Салах влезе през втората част и помогна на Ливърпул да се добере до обрата.

Отборът на Ливърпул записа първата си победа на турнира "International Champions Cup" след обрат и 2:1 над шампиона Манчестър Сити.

И трите гола на "Метлайф Стейдиъм" в Ню Йорк паднаха през втората част, а мърсисайдци се добраха до успеха след попадение от дузпа в добавеното време.

"Гражданите" първи взеха преднина в мача в 57-ата минута с гол на Лерой Сане, но след това на терена се появи Мохамед Салах, който направи разликата и помогна на тима си да стигне до обрат.

Египтянинът изравни резултата в 63-ата минута, а в добавеното време на мача Ливърпул получи дузпа, която Садио Мане реализира за крайното 2:1.

Това бе второ поражение за възпитаниците на Джосеп Гуардиола след загубата от Борусия (Дортмунд) преди дни.

С две попадения на младока Андреа Фавили Ювентус победи Байерн с 2:0 в първия си мач от предсезонния турнир "International Champions Cup".

Той порази вратата на съперника в 32-рата и 40-ата минута и така се превърна в герой за своя тим.

Следващата среща на "бианконрите" е срещу Бенфика след два дни. Баварците пък ще играят с Манчестър Сити на 29 юли.