Инфарктна победа в 93-ата минута за Милан и Ибра

Ребич влезе на почивката, за да стане герой за Милан Снимка: Getty Images
Ребич влезе на почивката, за да стане герой за Милан

С победен гол в последните секунди Милан победи Удинезе с 3:2 у дома в 20-ия кръг на Серия А.

В герой за "росонерите" се превърна Анте Ребич с двата си вкарани гола, вторият от които в 93-ата минута. Хърватинът беше резерва и се появи в игра през втората част, когато си партнираше със Златан Ибрахимович в нападение.

Двубоят обаче започна зле за Милан и още в 6-ата минута Донарума се изложи при едно излизане извън пеналта и Йенс Ларсен откри резултата.

В началото на втората част тъкмо влезлият Ребич изравни, а после Тео Ернандес вкара страхотен гол за 2:1 с воле отдалеч.

Удинезе обаче не се отказа и Кевин Лазаня изравни с глава в 85-ата минута, за да дойде вторият голям момент на Ребич, донесъл победата със самостоятелен пробив.

Така Милан вече е седми в класирането с 28 т., на 7 от топ 4.