Бербатов и Монако биха трудно Нант

Бербатов и Монако спечелиха трудно срещу Нант в Лига 1

Монако с Димитър Бербатов в състава взе трудна победа с 1:0 срещу Нант в 21-я кръг на Лига 1. Българинът започна като титуляр и игра през целия мач, а единственото попадение вкара Бернардо Силва в средата на второто полувреме.

Играчите на Монако почти не успяха да застрашат вратата на Нант преди почивката, но през второто полувреме натискът им се засили. Голът падна при центриране отляво за Бербатов, но топката се озова у Силва, който стреля точно.

След гола гостите се опитаха поне да се преборят за едната точка, но в последните секунди на мача резервата Одел удари напречната греда.

Това беше шести мач без загуба за Монако в шампионата и тимът на Бербатов е на пето място в класирането с 36 точки, на 9 зад лидера Лион.