Лестър отново не победи и остана в зоната на изпадащите

Марез донесе точката на домакините.

Лестър и Уест Бромич завършиха 1:1 в двубой от осмия кръг на Висшата лига. Така шампионът от 2016-а остава в зоната на изпадащите.

Първото полувреме премина много скучно и без никакви положения, но след почивката паднаха два гола.

В 51-та минута Марк Олбрайтън проби по левия фланг и поднесе топката на крака на Рияд Марез, който шутира над вратата.

Уест Бромич търпеливо чакаше своя шанс и той дойде в 63-та минута. Тогава Насер Шадли изненада Каспер Шмайхел от фаул и откри резултата.

Последва натиск на Лестър, а смените на Крейг Шекспир помогнаха отбора да избегне поражението. В 80-та минута Бен Чилуел центрира към Ислам Слимани, той свали с глава към Марез и този път алжирецът беше безкомпромисен - 1:1.