Погба и Юнайтед продължават да летят след като се отърваха от Жозе

Манчестър Юнайтед записа трета поредна победа след раздялата с Жозе Моуриньо. "Червените дяволи" зарадваха феновете си на "Олд Трафорд" с успех с 4:1 над Борнемут в двубой от 20-ия кръг и се доближиха само на 3 точки до петия във временното класиране Арсенал.

Над всички в предпоследния ден на годината беше възроденият Пол Погба, който отбеяза два гола. По веднъж пък се разписаха още Маркъс Рашфорд и Ромелу Лукаку.

Погба даде аванс на домакините в реултата още в 5-ата минута, след като се възползва от блестящ пробив и асистенция на Маркъс Рашфорд, за което поздрави английския национал.

В 33-тата минута отново Погба бе точен за 2:0, този път с глава. Маркъс Рашфорд сам вкара третия гол за домакините в 45-ата минута, а в последните секунди на първата част Нейтън Аке бе точен с глава за Борнемут.

В 72-рата минута включилият се от пейката Ромелу Лукаку направи резултата 4:1.

Така "червените дяволи" записаха трета поредна победа в третия си мач под ръководството на новия мениджър Оле Гунар Солскяер, а в следващия кръг им предстои гостуване на Нюкасъл.