Барса се разигра, Левандовски вкара два при разгром (видео)

Барса се разигра, Левандовски вкара два при разгром (видео) Снимка: Getty Images

Барселона разгроми Реал Сосиедад с 4:1 като гост, като два от головете бяха дело на звездното лятно попълнение - Роберт Левандовски.

Полският нападател откри резултата още преди да са изтекли и 60 секунди от срещата, но е шестата минута, с доста късмет, Александър Исак успя да прехвърли Тер Стеген и изравни.

Развръзката бе оставена за втората част, когато в рамките на две минути Барса реши мача.

В 66-ата Усман Дембеле отново даде аванс на катлаунците с хубав шут по диагонала, а секунди по-късно Левандовски направи 3:1, като и за двете попадения асистенции даде току-що появилият се от пейката Ансу Фати.

Крайното 4:1 оформи Фати, който успя да ознаменува добрата си игра и с гол в 79-ата минута след атрактивно подаване с пета от страна на Левандовски.