Интер громи, Лукаку с нови два гола

Интер громи, Лукаку с нови два гола Снимка: Getty Images

Интер разгроми гостуващия Беневенто с 4:0 и отново се залепи на само две точки зад лидера Милан.

Ранен автогол на Рикардо Импрота даде аванс на "нерадзурите" още в седмата минута, а през второто домакините вкараха още три попадения.

Лаутаро Мартинес удвои аванса на Интер в 57-ата, а в реамките на 11 минути Ромелу Лукаку наниза два бързи гола, с които има вече 14 в Серия "А" от началото на сезона, само на един зад лидера в голмайсторската листа Кристиано Роналдо.

Интер не само запази изоставането си от Милан на две точки, но и отново е на пет точки пред третия Ювентус, който по-рано през деня победи Сампдория като гост с 2:0.

Междувременно тимът на Филипо Индзаги остава на 11-ата позиция с 22 точки.