Интер Маями отново цикли без Меси

Интер Маями отново цикли без Меси Снимка: Getty Images

Отборът на Интер Маями завърши 1:1 като гост на Орландо Сити в двубой от американската МЛС.

С поделената точка клубът на Дейвид Бекъм остана на 27-ото място в класирането, като има само два тима зад него в подреждането, докато съперникът е на обратния полюс, намирайки се на третата позиция, като изостава от лидера Синсинати с 11 пункта.

Гостите от Маями започнаха по-добре срещата и успяха да поведат чрез Херардо Мартино, който откри резултата в 52-рата минута, но само 14 минути по-късно домакините от Орландо Сити възстановиха равенството. До края на срещата нови изменения в резултата не се получиха, което в известен смисъл бе закономерно с оглед на изравнените показатели по отношение владеенето на топката и създадените положения.

Отборът на Интер Маями игра без своите звезди Лионел Меси и Жорди Алба, които лекуват здравословни проблеми в момента, поради което не бяха включени и в групата за мача.