Реал се справи със скромен съперник след почивката, голяма надежда най-после дебютира Снимка: Getty Images

Реал Мадрид отстрани четвъртодивизионния Арандина след победа с 3:1 на 1/16-финалите за Купата на краля.

Мадридският гранд стартира защитата на трофея си с гостуване на скромния съперник и срещна някои затруднения през първото полувреме, когато не успя да отбележи гол.

Скоро след подновяването на играта обаче Брахим Диас спечели дузпа и Хоселу я реализира за 1:0.

Минута по-късно самият Диас вкара за 2:0 и в Реал вече можеха да са спокойни за победата си.

След 90-ата минута двата тима си размениха по още един гол, като първо Родриго покачи на 3:0, а после домакините вкараха почетно чрез Рали Кабрал.

Добра новина за Реал Мадрид беше и появата в игра на Арда Гюлер.

Големият турски талант най-после дебютира за тима, след като беше привлечен от Фенербахче през лятото, но контузия забави интегрирането му в състава.

Той беше титуляр, показа добра активност, удари греда през първото полувреме и се понрави с представянето си преди да бъде заменен през втората част.