С гол на Влахович Юве взе дербито на Торино

С гол на Влахович Юве взе дербито на Торино Снимка: Getty Images

Ювентус спечели градското дерби с Торино с минималното 1:0. Единственото попадение в срещата отбеляза Душан Влахович.

В 74-тата минута Влахович донесе трите точки за гостите. След центриране от корнер Данило отклони топката с глава, а Влахович, измъкнал се от засадата, на задна греда прати топката в мрежата.

Преди това сръбският нападател имаше още няколко прекрасни положения за гол, но ударите му бяха насочени право в тялото на сънародника му Милинкович-Савич.

С успеха Юве сложи край на серията от две поредни загуби във всички състезания. "Старата госпожа" събра 16 точки и измести Интер от седмата позиция, но има и мач повече.

Торино пък допусна четвърта загуба в последните пет кръга и остава десети с 11 точки.