Слаб Интер се изложи на наводнения терен в Болоня

Слаб Интер се изложи на наводнения терен в Болоня Снимка: Getty Images

Интер загуби с 0:1 гостуването на Болоня в 24-тия кръг на Серия "А".

Гостите от Милано изиграха много разочароващ мач на тежкия терен, който беше наводнен заради сипещия се дъжд.

Играчите на Симоне Индзаги не създадоха почти нищо в атака и можеха да получат гол още през първата част, но попадение на Болоня беше отменено заради засада.

Малко по-късно домакините удариха и греда.

Голът във вратата на Андре Онана все пак падна в 76-ата минута. Д'Амброзио сгреши при изнасянето на топката и Орсолини се възползва от идеален извеждащ пас, за да разстреля вратаря - 1:0.

Така преднината на Наполи на върха в класирането пред втория Интер стана цели 18 т.

"Нерадзурите" рискуват да изпуснат и втората позиция, тъй като са на 3 т. пред Рома и Милан, но и с мач повече от преките си конкуренти.