Страхотен гол на Краев донесе обрат за Жил Висенте (видео)

Божидар Краев помогна на своя Жил Висенте да сътвори страхотен обрат. Българинът отбеляза победното попадение за победата с 2:1 като гост над Витория Гимараеш, като и двата гола за гостите паднаха в 10-минутното добавено време.

Витория откри в 63-тата минута чрез Дуарте, но Жил Висенте не се отказа и осъществи пълен обрат. Краев се появи в игра като резерва в 76-ата минута и помогна сериозно за успеха.

Първо, в 93-тата минута Рубен Рибейро изравни резултата, а секунди преди последния съдийски сигнал талантът на Левски вкара за крайното 2:1. Краев разигра с Лино по десния фланг, след което се справи с защитник на Витория, за да преодолее вратаря на домакините със страхотен удар по диагонала.

23-годишният роден полузащитник отбеляза шестия си гол от 29 мача в португалския елит. Жил Висенте вече има 39 точки и се изкачи на деветата позиция, докато Витория е седми с 46.