"Този ли е по-добър от Меси?": Компилация с представянето на Роналдо срещу Порто

Кристиано Роналдо изигра изключително слаб мач в реванша между Ювентус и Порто в Торино. След загубата с 1:2 на "До Драгао" всички очакваха, че суперзвездата отново ще поведе "бианконерите" към обрата и четвъртфиналите. Роналдо обаче нямаше ден и италианският гранд напусна борбата.

Юве стигна до продължения след 2:1 след 90-те минути, но в добавеното време двата отбора си размениха по едно попадение и "драконите" продължават напред заради правилото за голове на чужд терен. Освен всичко друго, Кристиано имаше известна вина и за попадението на Серджо Оливейра от фаул в 115-ата минута, когато застана в стената и позволи топката да мине под краката му, изненадвайки Войчех Шчесни за 2:2.

След мача в социалните мрежи се появи компилация с повечето от отиграванията на португалеца в мача, а един от коментарите под видеото гласи: "Този ли е по-добър от Меси?".

Естествено, че мнението е доста субективно и от един мач няма как да се правят изводи, но почитателите на двамата големи на нашето време не пропускат удобен момент да хвърлят отровни стрелички по другия лагер, когато се удаде такава възможност.

А във вторник вечерта на "Алианц Стейдиъм" Роналдо даде доста храна на критиците си. Убедете се сами: