Левски взе точка от Лудогорец, но продължи кошмарната си серия

Левски взе точка от Лудогорец, но продължи кошмарната си серия Снимка: Startphoto.bg

Левски завърши 0:0 с Лудогорец на "Герена" в дербито от 21-вия кръг на efbet Лига.

"Сините" успяха да вземат точка от шампиона, но продължиха кошмарната си серия без победа, която продължава вече 11 мача (антирекорд в историята на клуба).

Лудогорец пък изостана от лидера в класирането ЦСКА, така че крайният резултат никак не устройва съперниците тази вечер.

Срещата премина при поделено надмощие и много нерви, но реалните положения бяха малко.

Домакините започнаха по-добре и контролираха топката, но не създаваха опасности.

В края на полувремето Лудогорец погледна към чуждата врата, но удари на Кирил Десподов и Игор Тиаго не намериха целта.

Втората част започна с отлично положение пред Десподов, който сам срещу Пламен Андреев прехвърли и вратаря, и вратата.

По-нататък играха се накъса и все повече гневни изблици бяха насочени към главния съдия Георги Кабаков.

В таблицата Лудогорец остава втори, но вече е на 3 т. зад водача ЦСКА.

Левски продължава да заема седмото място с 32 т., на 3 зад шестия Славия.