Блед Реал с издънка в дебюта на Мбапе в Ла Лига (видео)

Блед Реал с издънка в дебюта на Мбапе в Ла Лига (видео) Снимка: Getty Images

Реал Мадрид стигна до само 1:1 в гостуването си на Майорка в първия кръг от Ла Лига.

"Кралете" не показаха почти нищо интересно и разочароваха феновете си на старта на новия сезон, само няколко дни след спечелването на Суперкупата на УЕФА.

Тимът на Карло Анчелоти поведе още в 13-ата минута с хубав удар на Родриго след техннична асистенция на Винисиус, но в началото на втората част Ведат Муричи изравни, засичайки с глава центриране от корнер.

Килиан Мбапе бе почти незабележим в дебюта си в Ла Лига, а и съотборниците му не му предоставиха кой знае колко шанса, от които да се възползва.

За капак на всичко, в самия край на добавеното време Ферлан Менди бе изгонен с директен червен картон за безсмислено грубо нарушение.

Така Реал започна с хикс защитата на титлата си в Примера, а във втория кръг е първият мач на "Сантяго Бернабеу" - срещу Валядолид.