Дайте му наградата Пушкаш! "Голът", който събра над 10 млн. гледания за норматив (видео)

Германия и Англия не излъчиха победител в един от най-очакваните мачове от група 3 на Лига А в турнира Лига на нациите, завършвайки наравно 1:1 преди десетина дни. Двата отбора си размениха по един гол и не успяха да се победят на "Алианц Арена" в Мюнхен.

В 51-вата минута Йонас Хофман даде преднина на Германия. Бундестимът обаче не съумя да затвори мача с втори гол и две минути преди изтичането на редовното време Хари Кейн реализира от дискусионна дузпа за крайното 1:1.

Определено не се получи зрелището, което феновете очакваха, но някои от тях намериха начин да се забавляват на трибуните и с нещо странично освен футбола. Като запалянко на име Макс, който изстреля хартиено самолетче, което описа невероятна траектория и влетя във вратата на Мануел Нойер.

"Дайте му наградата Пушкаш", призовават в Twitter авторът на ефектното попадение да бъде възнаграден. А видеото с полета на хартиената машина събра над 10 млн. гледания за норматив.