Дузпа, каквато никога повече няма да видите (видео)

Двубоят от бразилската Серия "А" между Фламенго и Крисиума ще остане в историята с една от най-странните дузпи, които феновете на играта са виждали.

Още по-драматично беше, че ситуацията дойде в заключитлените минути на втората част при резултат 1:1.

Борещият се за титлата тим на Фламенго атакуваше в търсенето на победата, а в този момент на терена имаше втора топка, стояща в наказателното поле на гостите без съдията да я вижда, заради което играта не бе спряна.

Атаката се разви отлично за Фламенго и крилото Евертон влезе в наказателното поле и търсеше удобна възможност за изстрел, докато шокиращо топката бе избита от крака му не от бранител, а от друга топка.

В опит да спре противника халфът Барето реши да изрита втората топка в основната и нещата му се получиха прецизно. Подобно действие обаче е нарушение на правилата, а Габриел Барбоса се разписа за крайното 2:1.