Два фамозни гола бяха достатъчни на Реал срещу Юнайтед (видео)

Два фамозни гола бяха достатъчни на Реал срещу Юнайтед (видео) Снимка: Getty Images

Реал Мадрид победи Манчестър Юнайтед с 2:0 в Хюстън, Тексас, като и двата гола за "кралете" бяха изключително красиви и дело на две от новите попълнения.

Джуд Белингам изведе "белите" напред още в шестата минута. Английският халф се измъкна зад защитата на Юнайтед след дълъг пас на Рюдигер и с техничен прехвърлящ удар матира Андре Онана, който дебютира на вратата за "червените дяволи".

Впоследствие Белингам си тръгна и с наградата за "Играч на мача".

Крайното 2:0 бе оформено в самия край. В 89-ата минута Хоселу подпечата победата за Реал с впечатляваща задна ножица.

Юнайтед не създаде нищо интересно пред противниковата врата, с изключение на два далечни удара на Гарначо и Фернандеш, и двата спасени от Лунин.

В следващите си мачове Реал ще играе "Ел Класико" срещу Барселона, а за Юнайтед предстои мач с Борусия Дортмунд.