Нова издънка за Роналдо в Саудитска Арабия (видео)

Нова издънка за Роналдо в Саудитска Арабия (видео) Снимка: Getty Images

Кристиано Роналдо и неговият Ал-Насър допуснаха втора, с което на практика се отказаха от битката за титлата.

Ал-Насър изостава с девет точки от лидера в класирането Ал-Хилал, като вече е и с мач повече 11 кръга преди края на шампионата на Саудитска Арабия.

След като завърши наравно 4:4 срещу последния Ал-Хазм и загуби с 0:1 от Ал-Аин от ОАЕ в първия четвъртфинал на азиатската Шампионска лига, отборът на Роналдо загуби от друг опашкар в Саудитска Арабия - Ал-Раид, губейки с 1:3 у дома.

Кристиано изигра пълни 90 минути, но не успя да се разпише във втори пореден мач за своя тим. При хикса 4:4 срещу Ал-Хазм португалецът изтърпяваше наказание, но и завръщането му не помогна с нищо на Ал-Насър.

В състава на домакините блестяха още имената на Садио Мане, Марсело Брозович, Аймерик Лапорт и Давид Оспина.

Единственото попадение за Ал-Насър отбеляза арабинът Айман Яхия след добавка след удар на Роналдо, който срещна напречната греда.