"Очевидно е - бъдещето на Мбапе е извън ПСЖ"

"Очевидно е - бъдещето на Мбапе е извън ПСЖ" Снимка: Getty Images

Старши треньорът на Пари Сен Жермен Луис Енрике коментира след успеха с 2:1 при гостуването на Реал Сосиедад в Испания и класирането за четвъртфиналите в Шампионската лига, че футболистите му са играли добре.

Спецът бе попитан и за горещата тема в клуба, свързана с Килиан Мбапе.

Той се представи отлично, но Енрике потвърди, че звездата след края на сезона ще напусне клуба.

"Всички се представиха на много високо ниво. Бяха солидни в защита и много ефикасни в нападение. Мисля, че показахме едно обещаващо представяне и двата мача.

Килиан ще отбележи 50 гола и ще направи 25 асистенции с всеки треньор и всеки отбор. Очевидно неговото близко бъдеще не е свързано с ПСЖ, така че ще трябва да пробваме други решения", обясни Енрике.

Мбапе вкара и двата гола в реванша, като така донякъде изтри петното, което си лепна през седмицата, когато бе заменен още на почивката, след което взе телефон и демонстративно пред камерите проведе няколко разговора.