Трент разкри какво е казал Клоп на почивката срещу Сити

Защитникът на Ливърпул Александър-Арнолд разкри какво е казал мениджърът на тима Юрген Клоп на почивката на неделното дерби срещу Манчестър Сити. Двата тима завършиха наравно 2:2 и "гражданите" продължават да водят с точка пред мърсисайдци.

Садио Мане вкара изравнителния гол за гостите в първите секунди на второто полувреме, а в оставащите минути Ливърпул извади късмет да си тръгне с точката от "Етихад".

"Искаме да печелим всеки мач, който играем, независимо от съперника, срещу който се изправяме. Красноречив е фактът, че сме леко разочаровани от това, че не спечелихме. Но за нас беше много важно да не загубим този мач. Все още сме в прилична позиция, но нещата са в техните ръце.

Преди няколко години отново се случи така. Записаха наистина добра поредица и не успяхме да се възползваме. Да се ​​надяваме, че този път ще изпуснат няколко точки за нас. Първото полувреме като цяло не беше добро за Ливърпул. Ние не играехме футбола, който искахме, а когато играехме както трябва, вкарахме головете си. Това беше едно от посланията на мениджъра ни на полувремето: "Играйте нашия футбол!" Излязохме да се докажем и отбелязахме ранен гол след почивката, но не можахме да създадем достатъчно положения след това.

Те имаха по-добрите шансове. Хората може да кажат, че в края сме имали късмет, но това е част от играта. Остават седем мача, а всяка седмица има по някоя изненада във Висшата лига. Просто се надяваме, че няма да има изненади с наше участие, а със Сити ще има. За седем мача много може да се случи. Кой знае дали всичко няма да се реши отново в последния кръг."