Юве изпусна златен шанс да оглави класирането

Юве изпусна златен шанс да оглави класирането Снимка: Getty Images

Ювентус пропусна златен шанс да оглави класирането в Серия "А", като завърши наравно 1:1 в гостуването си на Дженоа.

Федерико Киеза откри резултата в 28-ата минута от дузпа, но малко след почивката Алберт Гудмундсон възстанови равенството.

В края Бремер можеше да спечели трите точки за Юве, но ударът му с глава не бе достатъчно точен, за да прати топката в мрежата.

Хиксът остави тима на Макс Алегри на втората позиция с актив от 37 точки, на една зад лидера Интер, който вече има и мач повече.

Точката бе важна за "грифоните" в битката за оцеляване. Дженоа остава с 14-и, но вече с 16 пункта, на четири точки над опасната зона.