Три отменени шайби предизвикаха ексцесии в НХЛ (видео)

Три отменени шайби за домакините в мача от НХЛ между Ню Джърси и Торонто (1:2) предизвикаха напрежение в зала "Prudential Center".

Гостите вкараха две попадения през първата третина, а във втората резултатът остана непроменен.

В 9-ата минута на последната част бе отменена втора шайба на домакините, след което още една. Това вбеси запалянковците, които обсипаха леда с храни и напитки.

Загубата прекъсна серията на Ню Джърси от 13 поредни успеха, като отборът не успя да направи нов клубен рекорд, след като по-рано през седмицата изравни най-добрата си серия, регистрирана за пръв път в периода 26 февруари - 13 март 2001 година.